
Басейн Intex Prism Frame Pool Premium 305см (26702)
5 736 ₴
- В наличии
- Код: M-9334020
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кожен вкладиш басейнів серії Frame складається з 3 шарів: внутрішнього шару поліефірної сітки і товстого шару міцного пластику ПВХ з обох сторін. Підтримуваний міцними сталевими трубами з порошковим покриттям і елегантним на вигляд вкладишем, басейн забезпечує стабільну конструкцію. Його також легко обслуговувати і зберігати, коли він не використовується. Завдяки значним розмірам, вся сім'я може плавати в басейні одночасно.
Технічні характеристики
Колір: сірий
Розміри: 305 х 76 см (Ш х В)
Міцний сталевий каркас з порошковим покриттям
Форма: кругла
Місткість (90%): 4485 л (1185 галонів)
Готовність до заповнення водою за 30 хвилин
Напруга насоса фільтра: 12 V
Продуктивність насоса фільтра: 1250 л (330 галонів)
Стійкий до проколів, 3-шаровий матеріал
Виріб підходить для дітей старше 6 років
Номер продукту Intex: 26702GN
Комплектація
1 x басейн
1 х фільтруючий насос
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 305 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | сталь, пвх |
| Объем, л | 4485 л |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Каркасный |
| Ширина, см | 305 см |
- Цена: 5 736 ₴





