
Тенісний стіл SPONETA S3-46i - зелений
29 440 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4013771133415
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тенісний стіл Sponeta S 3-46i - недорогий універсальний складаний тенісний стіл для використання в закритих приміщеннях. Завдяки наявності металевої окантовки по периметру столу (профіль 36 мм) має підвищену стійкість і великим запасом міцності. Рекомендується для використання в спортивних клубах для аматорської гри в настільний теніс.
Виробник: Sponeta (Німеччина)
Кожен, хто хоч раз грав у настільний теніс, ніколи не забуде захопливості цієї чудової гри. А скільки радості, бадьорості, здоров'я і позитивних емоцій приносить цей простий і доступний вид прикладної гри.
Стільниця
Як матеріал для столу використовується спеціально оброблена древесностружечная плита (ДСП) товщиною 19 мм - забезпечує дуже хороший відскік м'яча під час гри.
На ДСП нанесено спеціальне покриття антивідблиску зеленого (модель S3-46i - зеленого) кольору.
Металева окантовка по периметру столу з металевого профілю 36 мм візок з профілю 25х25 мм надають столу додаткову стійкість і підвищений запас міцності.
Конструкція
Стіл базується на компактній зручній візку з металевого трубчастого профілю діаметром 25 мм з поліефірним покриттям.
Візок оснащена незалежним складним механізмом з автоматичною засувкою.
Конструкція столу дозволяє тренуватися в поодинці.
Стіл легко переміщується на 4-х здвоєних колесах діаметром 125 мм, всі колеса - маневрені.
Додатково
Комплектується сіткою відповідної Європейським стандартам.
Колір сітки - чорний.
Сітка, яку Ви будете використовувати, завжди готова до гри. Спеціальна конструкція дозволяє не знімати її при складанні столу.
Габарити
В ігровому положенні:
довжина - 2740 мм,
ширина - 1525 мм,
висота - 760 мм.
В складеному стані:
довжина - 1525 мм,
ширина - 665 мм,
висота - 1870 мм.
В упаковці:
довжина - 1440 мм,
ширина - 95 мм,
висота - 1620 мм.
Вага столу - 75 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sponeta |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 75 кг |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина, см | 274 см |
| Класс | для дому |
| Конструкция | Складная |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Материал | ДСП |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Стол |
| Тип использования | для приміщення |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 152,5 см |
- Цена: 29 440 ₴


