
Багатофункціональна стійка WINGS THUNDER
8 083 ₴
- Готово к отправке
- Код: WINGS
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Багатофункціональна стійка WINGS

Багатофункціональна стійка WINGS
Тренажер WINGS - це універсальний пристрій для силових вправ з використанням елементів художньої гімнастики. Це дозволяє тренувати різні групи м'язів за допомогою власної ваги.
Вони виготовлені з твердих матеріалів , що забезпечує міцність і стабільність навіть під час інтенсивних тренувань. Стійкість конструкції забезпечують 5-сантиметрові профілі і довгі стабілізуючі опори.
Крім того, поручень оснащений нековзкими гумовими наконечниками, що підвищує безпеку використання.
Тренажерні поручні можна використовувати для таких вправ, як віджимання на брусах, підйоми ніг у висі (для тренування м'язів преса). Завдяки своїй мобільності та простоті вони стануть ідеальним елементом домашнього тренажерного залу. Компактний розмір дозволяє легко зберігати та переносити.

Розміри подушки спинки
- Довжина: 29см
- Ширина: 17см
- Товщина: 4см
Розміри подушок для передпліч
- Довжина: 29,5 см
- Ширина: 12,5 см
- Товщина: 3,5 см
Вага виробу: 30 кг
Технічні дані:
- Ширина: 63 см
- Довжина: 126,5 см
- Висота: 198,5 см
- Довжина штанги для підтягувань: 100 см
- Діаметр тяги: 25 мм

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thunder |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 30 кг |
| Висота, см | 198,5 см |
| Довжина, см | 126,5 см |
| Класс | для дому |
| Цвет | чорно-синій |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Назначение | для приміщень |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Стойка |
| Ширина, см | 63 см |
- Цена: 8 083 ₴







