
Басейн надувний дитячий Космічний Bestway 51080 152x43 см
818 ₴
- В наличии
- Код: DM-51080
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Басейн надувний дитячий Космічний
Космічна пригода чекає з надувним басейном для дітей від бренду Bestway! Цей унікальний басейн розміром приблизно 152 х 43 см перенесе вашу дитину у світ веселощів і незабутніх моментів. Його космічний дизайн порадує малюків і зробить купання ще більш захоплюючим.
.jpg)
Конструкція
Унікальна конструкція з м'якими стінками і оптимальною глибиною дає їм можливість безпечно насолоджуватись сонячною погодою. Виготовлений з міцного вінілового матеріалу товщиною приблизно 0,19 мм, басейн гарантує безпечне задоволення протягом багатьох сезонів. Місткість басейну приблизно 512 літрів забезпечить дітям багато місця для вільної гри та хлюпання у воді.
Космічний дизайн від бренду Bestway
Окрім незабутніх моментів веселощів, цей басейн також пропонує практичні рішення. Завдяки самоклеючій ремонтній латці, яка входить у комплект, будь-яке пошкодження можна швидко та легко усунути. Розроблений для дітей віком від 3 років, цей надувний басейн Bestway є чудовим вибором для сімей, які шукають не тільки задоволення, але й безпеку та довговічність.
.jpg)
Основні особливості:
красиві кольори
3 повітряні камери
ремонтний патч включений
Технічні дані:
Розміри 152 х 43 см
Матеріал ПВХ
Ємність 512 л
Рекомендований вік від 3 років
Вага 2 кг

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 43 см |
| Довжина, см | 152 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Объем, л | 512 л |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | басейни |
| Ширина, см | 152 см |
- Цена: 818 ₴

