
Басейн каркасний 18в1 Bestway 56438, 457 x 122 см + бульбашкова машина
21 849 ₴
- В наличии
- Код: DM-56438-17W1
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Басейн каркасний 18в1 Bestway 56438 - яскравий представник ринку домашніх басейнів. Модель відмінно підійде для сімейного відпочинку. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції.
.jpg)
Система Seal&Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Малюнок внутрішньої поверхні чаші виконаний у вигляді природної гальки. У комплекті з басейном поставляється захисний тент, сходи і фільтраційна установка, яка гарантує підтримку чистоти води протягом усього сезону купання, і змінний картридж для фільтра.
.jpg)
- Розміри басейну: діаметр 457 см, висота 122 см
- Об'єм басейну (90%): 16015 літрів
- Система фільтрації: 3028 л/год картриджна
- Встановлення: тільки наземне
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 122 см |
| Довжина, см | 457 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | сталь, пвх |
| Объем, л | 16015 л |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Каркасный |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 457 см |
- Цена: 21 849 ₴






