Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач HAIER ES10V-Q1 (R)
Опис
Компактні і сучасні водонагрівачі об'ємом 10 літрів. Оснащені системою безпеки «Ѕһоск Proof», яка гарантує стовідсотковий захист від ураження електричним струмом. В бойлерах передбачена універсальна підведення труб: зверху або знизу. Встановлюйте як зручно вам.
Моделі ES10V-Q1 (R) та ES10V-Q2 (R)
Вдалий варіант для тих, хто шукає бойлер малого обсягу. Всього 10 літрів! Універсальний монтаж забезпечений установкою водонагрівача над або під мийкою.
Захист від ураження електрострумом
Технологія «Shock Proof»
Забезпечить користувачеві захист від удару електрострумом. Запобігає витоку струму при будь-яких умовах: без заземлення, невірного електромонтажу.
Склокерамічне покриття бака.
| Характеристики: | |
| Літраж (л.) | 10 |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокераміка |
| Потужність кв/т | 1.5 |
| Призначення водонагрівача | Побутової |
| Напруга мережі | |
| Робочий тиск (мПа) | 0,8 |
| Регулювання | Механічна |
| тест | тест 2 10000 товров |
| Збільшений магнієвий анод | + |
| Установка | Вертикальна |
| Колір блоку | Сіро-білий |
| Водонагрівачі | |
| Матеріал внутрішнього бака | + |
| Температура нагріву води, макс. | 75С |
| Обсяг бака, л | 10 |
| Тип бака | Компактний |
| Час нагріву води (хв) | 22 |
| Вага, кг | 8 |
| Захист від перегрівання та надлишкового тиску | Є |
| Захист від ураження струмом «Shoke Proof» | Є |
| Кондиціонери | |
| Напруга мережі (В) | 220В |
| Частота (Гц) | 50 |
| Розміри внутрішнього блоку, ВхШхГ | 270х350х350 |
| Стан | Нове |
| гарантія на внутрішній бак (років) | 7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Проточно-накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Верхня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 270 мм |
- Ціна: 4 080 ₴



