
Лонгборд Tempish MINI NAUTICAL
4 990 ₴
- В наявності
- Код: 106001040
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Tempish Mini Nautical
якісний лонгборд для карвінгу, підійде як новачкові, так і досвідченому райдеру. На відміну від старшої моделі своєї серії, має меншу базу.
Дека виконана з декількох шарів разносортного дерева. 1-й і 7-й шари зроблені і бамбука, а з другого по сьомий з російської клена. Така зв'язка матеріалів забезпечує міцність і оптимальну м'якість при їзді.
Будова деки передбачає стандартний конкейв з подвійним киктейлом, завдяки цьому борд ідеально підходить для карвінгу з підвищеною маневреністю. Для утримання ноги на деці і запобігання зісковзування, на поверхні є спеціальне чіпке напилення.
Амортизація підвіски досить жорстка і ідеально підійде для рівних і швидких доріг. Колеса мають жорсткість у 78А з гладкою поверхню. Їх достатньо для відмінного зчеплення з дорожнім покриттям. Завдяки такому оптимальному показнику, райдера не буде заносити на поворотах з високою швидкістю.
Працюють колеса на високоякісних підшипниках класу точності ABEC 7, зроблених з вуглецевої сталі. Така сталь сама по собі міцна і зносостійка, а завдяки прецизійної обробки компонентів, ці показники збільшуються в рази. Також високоточна обробка дозволяє максимально можливо виключити опір тертя, а отже й знизити вібрації виникають на високій швидкості.
З косметичних особливостей можна відзначити приємний колір з деревної текстурою і яскравим синім принтом.
| Клас |
Для карвінгу |
| Максимальна вага користувача | 80 кг |
| Дека, матеріал |
1-ий і 7-ий шар бамбук, 2-6 шар російська клен |
| Довжина деки |
33" (84 см) |
| Форма деки | Увігнута з двома кіктейлами |
| Платформа, підкладка | Поліуретан |
| Підвіска | 50° - 6" Tempish truck |
| Колеса | Поліуретанові 70х51 мм, 78А |
| Амортизатори |
Литий поліуретан PUC 92А HR |
| Підшипники | ABEC 9 chrome |
| Гарантія | 6 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempish |
| Колір | Синій |
- Ціна: 4 990 ₴










