
Керамічний обігрівач бежевий 400 Вт
1 690 ₴
- Під замовлення
- Код: 400
Відправка з 17 травня 2026+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Номінальна потужність, Вт - 400 ± 5 % Номінальна напруга, В - 220 ± 10 % Номінальний струм, А - 2,27 / 1,9 Робоча температура: лицьова поверхня- + 80°С Робоча температура: тильна поверхня- + 90°С Опалювальна площа - 7 м2 Габаритні розміри панелі, мм - 600 х 600 х12 Ступінь захисту IP-44 Гарантія на панелі - KAM-ІН easy heat – 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Монолітний |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
- Ціна: 1 690 ₴


