
Керамічна панель Кам-ін 475 Вт з малюнком 3.3
2 190 ₴
- Під замовлення
- Код: 43893
Відправка з 17 травня 2026+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічні панелі «КАМ-ІН» – це елегантні рішення по обігріву приміщень! Обігрівачі Камін з малюнком - відмінний подарунок завдяки якісній роботі і різноманітності зображень, які можливо нанести на фасадну поверхню. Саме зображення, унікальне фото, стильний малюнок надають унікальність такого подарунку. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Номінальна потужність, Вт - 475 ± 5 % Номінальна напруга, В - 220 ± 10 % Номінальний струм, А - 1,8 / 1,6 Робоча температура: лицьова поверхня- + 80°С Робоча температура: тильна поверхня- + 90°С Опалювальна площа - 10 м2 Габаритні розміри панелі, мм - 600 х 600 х12 Ступінь захисту IP-44 Гарантія на панелі - KAM-ІН easy heat – 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кам-ін |
| Країна виробник | Україна |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від вологи |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 9 кв.м |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 1.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 85 град. |
| Потужність обігріву | 475 Вт |
| Споживана потужність | 475 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
- Ціна: 2 190 ₴



