
Керамічний обігрівач Кам-ін 400 Вт білий +терморегулятор
1 590 ₴
- Під замовлення
- Код: 400WT
Відправка з 17 травня 2026+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний обігрівач Камін – тепло без переплат - Допоможемо вам опалювати свій будинок або квартиру, окрему кімнату або частину приміщення з економією 30 - 40%. Цей обігрівач для Вас, тому що: - мале споживання і подвійний спосіб передачі тепла гарантує Вам економію на електроенергії і не перевантажує мережу - установка таймера - автоматичне регулювання дозволяє підтримувати необхідну температуру і вимикати прилад, коли це необхідно - блокування від дітей – сучасне обладнання дозволяє виготовляти корпуси без слідів зварювання і заклепок. Встановіть обігрівач Камін, і Ви побачите ефективність, вигоду в експлуатації і абсолютну безпеку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кам-ін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Функція пам'яті, Таймер, Терморегулятор |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 1.5 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 475 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
- Ціна: 1 590 ₴


