
Керамічний обігрівач Optilux К1100НВ
4 275 ₴
- В наявності
- Код: К 1100 НВ
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моделі: ДО 1100 НВ Електро-керамічний обігрівач поєднує в собі два принципи обігріву: конвективний (коли прогрівається повітря завдяки свій природній циркуляції) та інфрачервоними променями (ІК – теплові промені нагрівають предмети, що знаходяться в приміщенні. Завдяки чому вони стають джерелами тіла.) Останні в свою чергу схожі з теплом від глиняної печі і вельми благотворно впливають на весь організм людини. Останнім часом популярність, інфрачервоні сауни також використовують ІЧ промені для оздоровлення організму і навіть лікування деяких захворювань. Зазначений тип обігрівача комплектується проводом c виделкою. Перевагою інфрачервоних обігрівачів Елегантний вигляд обігрівачів підійде для будь-яких інтер'єрів Обладнання виготовлене виключно з чистих природних матеріалів. Термін експлуатації 25 - 30 років Не вимагає вентиляції , немає загрози промерзання системи якщо вона відключена. Швидкий і легкий монтаж(демонтаж) без пошкоджень ремонту. Повна відсутність рідкого теплоносія, трубопровід, розширювальних баків та інших незручностей. На відміну від конвекційних систем не висушує повітря, не виділяє продукти горіння і водяної пари, не створює протягів і циркуляції пилу, усуває вогкість і цвіль. Обладнання сертифіковане в Україні. Характеристики моделей: Потужність ― 1100 Вт; Напруга і частота струму ― 220 В/50 Гц; Габаритні розміри,мм(ШхДхТ) ― 600х600х70; Площа обігріву — 24-28 кв. м. Робоча температура поверхні панелі ― 80 градусів; Колір плитки―білий Провід з вилкою Маса, кг ― 18; Спосіб установки настінний; Опції: ніжки (кераміка) -200 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optilux |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 24 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Технічні характеристики | |
| Діаметр обігріву | 24 м |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Потужність обігріву | 900 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 |
| Габаритні розміри | 220-240 |
- Ціна: 4 275 ₴





