
Керамічний обігрівач Optilux РК1500НВ
6 830 ₴
- В наявності
- Код: РК 1500 НВ
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моделі: РК 1500 НВ Электро-керамический обогреватель сочетает в себе два принципа обогрева: конвективный (когда прогревается воздух благодаря свой естественной циркуляции) и инфракрасными лучами (ИК – тепловые лучи нагревают предметы, находящиеся в помещении. Благодаря чему они также становятся источниками тела.) Последние в свою очередь сходны с теплом от глиняной печи и весьма благотворно влияют на весь организм человека. Отопительная панель РК 1500 НВ имеет встроенный терморегулятор, отвечающий не только за температуру воздуха в помещении, но и за температуру обогревателя. Він призначений для створення автономної системи опалення. Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні. У стандартну комплектацію входить провід з вилкою. Перевагою інфрачервоних обігрівачів Елегантний вигляд обігрівачів підійде для будь-яких інтер'єрів. Просте управління системою. Регулювання температурою індивідуального в кожній кімнаті з використанням терморегулятора. Обладнання виготовлене виключно з чистих природних матеріалів. Термін експлуатації 25 - 30 років Не вимагає вентиляції , немає загрози промерзання системи якщо вона відключена. Быстрый и легкий монтаж(демонтаж) без повреждений ремонта.
Полное отсутствие жидкого теплоносителя, трубопровод, расширительных баков и других неудобств.
В отличии от конвекционных систем не высушивает воздух, не выделяет продукты горения и водяного пара, не создает сквозняков и циркуляции пыли, устраняет сырость и плесень.
Оборудование сертифицировано в Украине.
Характеристики моделей:
Мощность ― 1500 Вт;
Напряжение и частота тока ― 220 В/50 Гц;
Габаритные размеры,мм(ШхДхТ) ― 1200х600х50;
Площадь обогрева — 35 кв.м.
Рабочая температура поверхности панели ― 80 градусов;
Колір плитки―білий Провід з вилкою Терморегулятор Маса, кг ― 30; Спосіб установки настінний; Опції: ніжки (кераміка) -200 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optilux |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 |
| Габаритні розміри | 220-240 |
- Ціна: 6 830 ₴





