
Керамічний обігрівач Optilux РК1400НВП
5 280 ₴
- В наявності
- Код: РК 1400 НВП
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моделі: РК 1400 НВП Електро-керамічний обігрівач поєднує в собі два принципи обігріву: конвективний (коли прогрівається повітря завдяки свій природній циркуляції) та інфрачервоними променями (ІК – теплові промені нагрівають предмети, що знаходяться в приміщенні. Завдяки чому вони стають джерелами тіла.) Останні в свою чергу схожі з теплом від глиняної печі і вельми благотворно впливають на весь організм людини. Опалювальна панель РК 1400 НВП має вбудований терморегулятор, який відповідає не тільки за температуру повітря в приміщенні, але і за температуру обігрівача. Вони призначені для створення автономної системи опалення. Вбудований програматор — (мікропроцесор з термоконтроллером) призначений для управління обігрівачем, забезпечує користувачу високий комфорт, економічність і безпека.Контроль обігріву здійснюється з допомогою двох термодатчиків — перший контролює температуру повітря в приміщенні, що дозволяє мінімізувати витрату електроенергії, а також задавати в кожній кімнаті індивідуальну температуру; другий термодатчик контролює температуру поверхні самого обігрівача, що максимально забезпечує його безпеку (виключає перегрів при підвищеній напрузі електромережі, накрывании або перекиданні приладу, що дає можливість обмежити температуру в дитячих кімнатах тощо). Крім того контролер постійно перевіряє наявність заземлення. Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні. Обігрівач працює рівно стільки, скільки потрібно для підтримки температури в приміщенні, не витрачає ні одного зайвого кіловата електроенергії і тому не потребує відключення навіть на літній період. У стандартну комплектацію входить провід з вилкою. Перевагою інфрачервоних обігрівачів Елегантний вигляд обігрівачів підійде для будь-яких інтер'єрів. Просте управління системою. Регулювання температурою індивідуального в кожній кімнаті з використанням терморегулятора. Обладнання виготовлене виключно з чистих природних матеріалів. Термін експлуатації 25 - 30 років Не требует вентиляции , нет угрозы промерзания системы если она отключена.
Быстрый и легкий монтаж(демонтаж) без повреждений ремонта.
Полное отсутствие жидкого теплоносителя, трубопровод, расширительных баков и других неудобств.
В отличии от конвекционных систем не высушивает воздух, не выделяет продукты горения и водяного пара, не создает сквозняков и циркуляции пыли, устраняет сырость и плесень.
Оборудование сертифицировано в Украине.
Характеристики моделей:
Мощность ― 1400 Вт;
Напряжение и частота тока ― 220 В/50 Гц;
Габаритные размеры,мм(ШхДхТ) ― 600х600х85;
Площа обігріву — 27-32 кв. м. Робоча температура поверхні панелі ― 80 градусів; Колір плитки―мармур Провід з вилкою Терморегулятор+програматор Маса, кг ― 21; Спосіб установки настінний; Опції: ніжки (кераміка) -200 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optilux |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Технічні характеристики | |
| Діаметр обігріву | 25 м |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 |
- Ціна: 5 280 ₴





