
Турбопічка ракетного типу мала 15х25х28 см, сталева похідна піч (3 мм)
1 420 ₴
- В наявності
- Код: TP-M3
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
При вилазці на природу завжди хочеться насолодитися гарячою стравою - кулешетом, вухами, смаженою картоплею та безліччю інших смачностей. Для тих, хто не любить розводити великий багаття і потім прибирати залишки смаги, створено ракетну піч. Щоб її розпалити достатньо маленьких дров. Так, поле й пеньки можна залишити для інших потреб.
Похідна турбопечка виготовлена з міцної сталі, товщиною 3 мм, якої вистачить для тривалого багаторазового використання. Зовнішні габарити (найширшій точці): 15х25х28 см (ШхДХВ). Для одного-двох людина такої печі буде достатньо і води нагрівати, і їжі приготувати.
У комплекті Ви отримуєте:
- Смачна турбопечка
- Сталева підставка
- кочерга
Турбопічка поставляється у розобраному вигляді, щоб удосконалити вартість транспортування. Зібрати її зовсім не складно - ви і оком не встигнете моргнути, як вже будете розпалювати пічку і спостерігати за язиками полум'я.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 250 |
| Оптимально для кількості людей | 2 |
| Типи палива | Тверде паливо, Щіпа |
- Ціна: 1 420 ₴







