Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В наявності також модель з акумулятором Li-ion 60V 26Ah!
Ціна 632$
діаметр коліс - 20 дюймів пневматичні
• круїз контроль + система PAS (помічник педалювання)
• потужність мотора 800W (👉заводське гравіювання на мотор-колесі)
• до 65 км/год (для АКБ 60В 26Ач)
• сигналізація у комплекті
• передні + задні амортизатори
• Гарантія 2 роки"
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Ємність акумулятору | 26 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Виробник | PRO |
- Ціна: 24 530 ₴











