Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрофетбайк Crosser 777 чудово підходить:
- Для повсякденних поїздок містом (робота, навчання, прогулянки)
- Для катання ґрунтами, парками, пляжами та природними стежками
- Як альтернатива громадському транспорту
- Для занять спортом та активного способу життя
- Для перевезення невеличких вантажів завдяки високій вантажопідйомністі
Надходження 2026 року.
Особливості ел-велосипеда:
- мотор-колесо 500W
- Батарея 48V/15Ah
- Max швидкість: на Pas системі в максимальному режимі Нам вдалося розігнати 48km/h
- Пробіг одним зарядом: очікуваний 40-60км( У стадії тестування)
- Діаметр колеса: 20х4,0
- Ручка газу
- П'ять режимів їзди LED дисплей
- Гальма гідравлічні
- Трансмісія Shimano Tourney 7S
Передплата 500грн
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 48 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Crosser |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 15 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Діаметр колеса | 508 мм |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 32 050 ₴











