
Мат гімнастичний односторонній Polanik MGK25-211-S, 200 х 100 х 10 см, синій
24 195 ₴
- В наявності
- Код: MGK25-211-S
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гімнастичний мат Polanik club line, PU 25, куточки з натуральної шкіри
Гімнастичний мат — це універсальний елемент спортивного інвентарю з широким спектром використання:
- безпечне покриття під спортивні комплекси, зокрема шведські стінки;
- демпферна поверхня у поєднанні з гімнастичними снарядами;
- самостійне спорядження для тренувань з акробатики та гімнастики;
- покриття для занять єдиноборствами та іншими видами бойових мистецтв.
Гімнастичний мат club line (розміри: 2 x 1 x 0,1 [м]), вшитий чохол з ПВХ з нековзною основою, ручки в комплекті, куточки з натуральної шкіри.
Характеристики:
- односторонній мат
- ручки для зручного перенесення
- матеріал чохла — пвх
- кутики — натуральна шкіра
- довжина — 200 см
- ширина — 100 см
- товщина — 10 см
- щільність пінополіуретану 25 кг/м3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polanik |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, см | 200 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Покриття | ПВХ |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | нескладані |
| Товщина см | 10 см |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, див | 100 см |
- Ціна: 24 195 ₴



