
Турнік дверний багатофункціональний ADIDAS ADAC-11402
6 028 ₴
- В наявності
- Код: 885652002356
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Турнік дверний багатофункціональний ADIDAS ADAC-11402
Багатофункціональна дверна планка найвищої якості від adidas Training Hardware, проста в установці та зберіганні
ОПИС ПРОДУКТУ:
- Багатофункціональна дверна штанга найвищої якості від adidas Training Hardware
- Конструкція штанги допускає 4 типи хватів (включаючи нижній і верхній хват)
- Ручки виготовлені з піни, яка захищає руки користувача від травм
- Штанга не потребує спеціальної збірки
- Невеликі розміри дозволяють легко зберігати
- Максимальна вага користувача: 110 кг
- Розміри продукту: 98 x 45,6 x 27 см (Д x Ш x В)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Тип | Турнік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 27 см |
| Довжина, см | 98 см |
| Клас | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Термін доставки | 18 |
| Ширина, див | 45,6 см |
- Ціна: 6 028 ₴




