
Турнік для багатофункціонального тренажерного залу NOHRD SlimBeam Oak Vintage
5 603 ₴
- В наявності
- Код: AC-NH-15.263
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підтягування на турніку NOHRD SlimBeam Oak Vintage
Штанга для підтягування SlimBeam. Вона кріпиться за допомогою адаптера, тому її можна регулювати по висоті.
У стандартній комплектації мульти-тренажер SlimBeam поставляється з перекладиною та адаптером. Другу перекладину ми встановлюємо, коли хочемо прикріпити до атласу лаву для вправ, зберігши при цьому верхню перекладину.
У комплект не входить адаптер для кріплення штанги. Адаптер необхідно придбати окремо.
Технічні параметри:
- Ширина: 55 см.
- Доступний у всіх типах деревини NOHRD.
- Модернізація можлива в будь-який час.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Турнік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Клас | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | 18 |
| Ширина, див | 55 см |
- Ціна: 5 603 ₴


