
Чохол для ракетки BUTTERFLY TURQUOISE, чорний
1 173 ₴
- В наявності
- Код: 44906901006780
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для ракеток для настільного тенісу BUTTERFLY TURQUOISE - це високоякісний продукт, що ідеально підходить для будь-якого спортсмена, який захоплюється настільним тенісом. Серія чохлів CASE - це точно виготовлені, прості, з чітким дизайном чохли. Одне відділення пропонує місце для ракетки, включаючи захист від поломки.
Щоб захистити поверхню ракетки від бруду, кожна ракетка для настільного тенісу завжди повинна зберігатися в чохлі. Пил, бруд і жир на шкірі призводять до того, що облицювання ракетки повільно втрачає свої властивості і стає все важче скручувати м'яч.
Характеристики:
- Розміри: 31 x 23 x 3 см
- Вага: 0.4 кг
- Матеріал: поліестер 210D
- У чохол поміщається одна ракетка

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Butterfly |
| Колір | Чорний |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,4 кг |
| Довжина, см | 31 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Термін доставки | 18 |
| Товщина см | 3 см |
| Ширина, див | 23 см |
- Ціна: 1 173 ₴

