
Мат гімнастичний надувний MASTER, 60 x 100 x 20 см, зелено-блакитний
8 531 ₴
- В наявності
- Код: 8592833009982
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний гімнастичний мат MASTER — це ідеальний вибір для всіх, хто хоче насолоджуватися активними тренуваннями та розвагами без ризику травм. Після накачування вона має висоту 20 см, що забезпечує відмінну амортизацію і знижує ризик ушкоджень під час занять. Його пружність та здатність поглинати удари роблять його ідеальним для різних видів фізичної активності.

Основні параметри:
- Колір: Зелено-голубий
- Розміри: 100 x 60 x 20 см
- Матеріал: DROP STICH з посиленою тканиною 0,7 мм і міцними швами для довговічності та стійкості
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Вантажопідйомність на воді: 50 кг
- Пампка не входить у комплект
- Вага упаковки: 5 кг
- Розміри упаковки: 28 x 65 x 21 см
Надувний гімнастичний мат MASTER — це ваш ідеальний партнер для активного відпочинку і тренувань. Вона пропонує комфорт, безпеку та зручність, що робить її незамінною частиною вашого спортивного арсеналу. Не проґавте шанс отримати якісний та зручний продукт для вашого комфорту і задоволення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 28 х 65 х 21 см |
| Довжина, см | 100 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Покриття | ПВХ |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Надувні |
| Товщина см | 20 см |
| Ширина, див | 60 см |
- Ціна: 8 531 ₴




