
Мат гімнастичний MASTER MAS4A494, 180 x 60 x 5 см, сірий
2 970 ₴
- В наявності
- Код: 8592833008862
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гімнастичний розкладний мат MASTER 180 x 60 x 5 cm
Розкладний мат MASTER з дуже приємною поверхнею характеризується насамперед довговічністю. Мат наповнений піною EPE, яка є дуже зручною, але також має чудові ізоляційні властивості, які під час тренувань знімають тиск і шок, спричинені інтенсивними вправами. Це може легко запобігти синцям або пошкодженням підлоги.
Безперечною перевагою цієї моделі є її компактність. Мат можна скласти на 1/3 початкового розміру. Для зручності використання мат має зручні ручки.

Параметри:
- Розмір: 180 х 60 х 5 см
- Матеріал: PVC/EPE
- Щільність наповнення мату: 18 кг/м³
- Розкладається на 3 частини
- Колір: сірий
- Розміри в складеному вигляді: 60 х 60 х 15 см
- Вага приблизно 2 кг
Компанія Master - чеський виробник спортивного обладнання відмінної якості. Вони пропонують широкий асортимент товарів для силових тренувань, туризму та відпочинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Довжина, см | 180 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Покриття | ПВХ |
| Розміри у складеному вигляді | 60 x 60 x 15 см |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | складані |
| Товщина см | 5 см |
| Ширина, див | 60 см |
- Ціна: 2 970 ₴



