
Мат гімнастичний Bestif BMG01, 180 x 60 х 4 см, чорний
1 959 ₴
- В наявності
- Код: 5907483434252
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гімнастичний мат Bestif - ідеальне рішення для всіх, хто цінує максимальний комфорт під час тренувань. Матрац дозволить вам займатися реабілітацією, фітнесом або йогою не виходячи з дому і при цьому зберегти найвищий рівень комфорту. Матрац має компактні розміри, а функція складання дозволяє легко зберігати його поза тренуваннями. Крім того, зручні ручки полегшують перенесення.
Характеристики:
- Довжина: 180 см
- Ширина: 60 см
- Товщина: 4 см
- Матеріал: PVC, EPE, синтетична шкіра
- Складні
- Ручки для перенесення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,5 кг |
| Довжина, см | 180 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Покриття | ПВХ |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | складані |
| Товщина см | 4 см |
| Ширина, див | 60 см |
- Ціна: 1 959 ₴






