
Турнік дверний багатофункціональний MASTER Pull-Up
1 484 ₴
- В наявності
- Код: 8592833000347
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турнік дверний багатофункціональний MASTER можна швидко та якісно закріпити на дверній коробці. Основними перевагами турніка є швидкий монтаж, невеликі розміри та вигідна ціна. Турнік також можна використовувати на землі як ручку для віджимань.
Параметри:
- Турнік з якісного матеріалу
- Антиковзаюча піна на ручках
- Планка покрита захисним шаром, який мінімізує можливість подряпин
- Ширина передньої ручки: 93 см
- Ширина навісної частини на двері: 45 см
- Діаметр стержня: 2,5 см
- Призначений для дверних коробок шириною 65-80 см
- Призначений для дверних коробок товщиною: 15 см
- Вага: 1,9 кг
- Максимальна вага користувача: 130 кг
- Розмір упаковки: 51 х 22 х 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Тип | Турнік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,9 кг |
| Габарити упаковки (ДхШхВ) | 51 х 22 х 9 см |
| Клас | для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Термін доставки | 18 |
| Ширина, див | 93 см |
- Ціна: 1 484 ₴









