
З'єднувач для гімнастичних матів MASTER 150 х 17,5 см, сірий
2 244 ₴
- В наявності
- Код: 8592833009265
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З'єднувач для гімнастичних матів MASTER - унікальний ремінець на липучці для матів. Щоб використовувати з'єднувач, ваш мат повинен мати липучку для з’єднання. Зробить ваші стрибки ще кращими — комфортнішими, сильнішими та захопливішими!

Параметри:
- Розміри: 150 х 17,5 см
- Ширина липучки: 2 х 5 см
- Сірий колір
- Вага упаковки: 1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Довжина, см | 150 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Аксесуари |
| Ширина, див | 17,5 см |
- Ціна: 2 244 ₴



