
З'єднувач для гімнастичних матів MASTER 100х30 см, сірий
1 847 ₴
- В наявності
- Код: 8592833011404
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви коли-небудь мріяли стрибнути в повітря, як справжній акробат? Тепер ви можете втілити свої мрії в життя завдяки з’єднювачу для гімнастичних матів MASTER - унікальному ремінцю на липучці для матів. Щоб використовувати з'єднювач, ваш мат повинен мати липучку для з’єднання. Це зробить ваші стрибки ще кращими - зручнішими, сильнішими та захопливішими!
Параметри:
розміри: 100 х 30 см
Ширина липучки: 4 х 5 см
сірий колір
вага упаковки: 0,01 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MASTER |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,01 кг |
| Довжина, см | 100 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Аксесуари |
| Ширина, див | 30 см |
- Ціна: 1 847 ₴



