
Мат гімнастичний надувний SPARTAN AirTrack 300 x 100 х 10 см, сіро-блакитний
11 968 ₴
- В наявності
- Код: 9001741103310
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний гімнастичний мат Air Track SPARTAN 300 x 100 см підходить для багатьох традиційних і сучасних видів фізичної активності. Його особливо полюбляють молодші учні гімнастики та акробатики, його можна використовувати для занять вдома або в саду, а також на воді, відкриваючи нові можливості для фізичних вправ та розваг.

Мат виготовлений з високоміцного сучасного матеріалу, що не містить фталатів. Надуваючи килимок на висоту 10 см, знижується ризик отримання травм під час тренувань.
Застосування:
- Гімнастика
- Йога
- Паркур
- Танці
- Бойові мистецтва
- Акробатичні види спорту

Параметри:
- Матеріал: верхня і нижня поверхня; DWF (Double Wall Fabric) додатково армована ПВХ, бічні стінки; високоякісний ПВХ.
- Сфери використання: будинок, спортзал, відкритий майданчик
- У комплекті: електричний насос високого тиску, килимок, сумка для килимка.
- Нековзна поверхня
- Стійкий до води, вологи, поту
- Високопоглинаюча, ідеальна амортизація
- Знижений рівень шуму та вібрації під час тренувань
- Відмінні теплоізоляційні властивості
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Максимальна вага використання на воді: 100 кг
- Розміри: 300 х 100 х 10 см
- Вага: 8.79 кг
- Вага виробу з упаковкою: 12 кг
Австрійський бренд SPARTAN sport - виробник високоякісного спортивного обладнання. У широкому асортименті компанії є обладнання для силових тренувань, фітнесу, рекреаційних видів спорту та туризму.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага (кг) | 8,79 кг |
| Довжина, см | 300 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Колір | блакитно-сірий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Покриття | ПВХ |
| Термін доставки | 18 |
| Тип | Надувні |
| Товщина см | 10 см |
| Ширина, див | 100 см |
- Ціна: 11 968 ₴





