Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ми знаємо, скільки очікують від спортивного спорядження, тому пропонуємо вам якісне та перевірене спорядження. Кожен товар виготовляється з урахуванням точності та безпеки. Ми пропонуємо не найдешевші рішення, а ті, які відповідатимуть вашим найвищим вимогам і гарантуватимуть задоволення від тренувань. Вибираючи це обладнання, ви можете бути впевнені в його відмінній якості. Штанга виготовлена з твердих матеріалів, тому вона надзвичайно міцна та довговічна.
Технічні дані:
- Якість німецького бренду MOVIT®
- Продукт безпечний для здоров'я - перевірений на вміст шкідливих речовин інститутом SGS
- Міцна сталева рама з конструкційним профілем: 50 х 50 мм
- 4 неслизькі ручки + SOFT GRIP посередині штанги
- 2 додаткових тримача (максимальне навантаження 100 кг кожен) для боксерської груші або гімнастики
- Діаметр ручки: ~ 30 мм
- Максимальне навантаження: до 350 кг
- Загальні розміри: ~ 98 x 49 x 19,5 см
- Матеріал: сталь
- Вага без / з упаковкою: ~ 5,0 кг / 5,5 кг
- Колір: білий
До складу вантажу входять:
- Повний бар
- Набір кріплень (дюбелі + шурупи з шестигранною головкою, клас міцності 8.8)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Movit |
| Тип | Турнік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 19,5 см |
| Довжина, см | 98 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальна вага навантаження | 350 кг |
| Термін доставки | 18 |
| Ширина, див | 49 см |
- Ціна: 6 427 ₴











