
Електроскутер Crosser V9 (1600w 72v 24ah)
36 020 ₴
- В наявності
- Код: lin 307
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГАРАНТІЯ 12 МІС.
Колір Зелений
Технічні характеристики Crosser V9 2026 модельного року
ДВИГУН
- Тип двигуна безщітковий (BLDC)
- Розташування двигуна мотор-колесо
- Потужність 1600 Вт
- Максимальна швидкість* ≤ 50 км/год
БАТАРЕЯ
- Тип свинцево-кислотна AGM (гелева)
- Напруга/ємність 72В/24Ач
- Кількість елементів 6 шт × 12В/24Ач
- Запасна енергія 1728 Вт-ч
- Пробіг на одному заряді* ≤ 70 км
- Зарядний пристрій 72В/2.4Ач
- Час зарядки ≈ 6-8 годин
- Рекуперація
ПЕРЕДНЯ ПІДВІСКА
- Вид телескопічна виделка
- Тип класична
Задня підвіска
- Вид Маятникова, 2 амортизатори
- Тип амортизатора гідравлічний
ГАЛЬМОВА СИСТЕМА
- Гальмо переднє Дискове гідравлічне
- Кількість дисків 1
- Супорт2 поршневий
- Гальмо заднє
ШИНИ
- Шина передня 10 дюймів
- Шина задня10 дюймів
ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ
- Лампа головної фари LED
- Лампа заднього ліхтаря LED
- Вказівники поворотів LED
- Приладова панель LCD
ЗАГАЛЬНІ ДАНІ
- Кількість місць 2
- Максимальне навантаження (кг) 200
- Опції у комплекті Сигналізація
Гарантія 12 міс.
*Показники максимальної швидкості та пробігу на одному заряді залежать від багатьох факторів і можуть відрізнятися від заявлених виробником. Стиль водіння, умови експлуатації, навантаження, температура довкілля тощо. суттєво впливають на ці показники.
Передплата 500грн
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1600 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 100 кг |
| Виробник | AGM |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 24 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
- Ціна: 36 020 ₴




