
Електрофетбайк Corso «Premier» 20" дюймів PR-96150 рама сталева, двигун 1500W, 2 акумулятори по 48V18AH, у коробці
49 229 ₴
- В наявності
- Код: lin 321
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Характеристики:
1.Рама сталева, колеса 20''х4.0 FET.
2. Вилка амортизаційна.
3. Двигун 1500W
4. Акумулятори 2*48V/18Ah Lithium.
Запас ходу при середній швидкості 35-40 км/год становить 63 км, вага водія 75кг.
Оснащений системою PAS (Pedal Assist System) – це електронна система, яка визначає факт та інтенсивність педалювання та передає сигнал контролеру електровелосипеда. У відповідь двигун додає потужність, допомагаючи користувачеві крутити педалі без різких ривків.
5. Контроллер 48V.
6. Час заряду: 6-7 годин.
Максимальна швидкість 64 км/год.
Режимів швидкості – 3 (перемикання режимів на кермі).
Максимальне навантаження 150кг.
7. Передні та задні гідравлічні гальма 160мм.
8. Передній перемикач швидкостей шифтер Shimano Tourney SL-TX50 Shift Lever w/ indexes (Silver/Black).
9. Задній перемикач швидкостей Shimano Tourney TZ RD-TZ500, 7 швидкостей.
10. Тріскачка 14-28Т, 7 зірок, індексна.
11. Широке сидіння.
12. Шатуни – сталеві.
13. Кермо – сталеве;
14. Великий РК-дисплей на кермі з технологією NFC надає додатковий рівень захисту та зручності: доступ до вашого електровелосипеда забезпечується швидким дотиком картки (2 картки в комплекті).
15. Гума 20*4.0.
16. Передня фара.
17. Сигнал.
18. В коробці.
Передплата 500грн
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 64 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 50 кг |
| Виробник | Corso |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 36 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
- Ціна: 49 229 ₴





