
MINAKO Monster PRO 16" 26Ah 60V 1000W чорний | з розкладним сидінням - багажником, З ПОДВІЙНИМИ АМОРТИЗАТОРАМИ І ПЕРЕДНІМИ ПОВОРОТ
31 380 ₴
- В наявності
- Код: mix 148
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В наявності є також модель з посиленим акумулятором на 30Аг.Ціна 730$
• Потужність 1000 Вт
• Максимальна швидкість до 60 км
• Максимальне навантаження до 165 кг
• Вага 44 кг
• Діаметр колеса – 16 дюймів, тип шин – пневматичні шиповані
• Місткість акумулятора – 60V 26Ah
• Гальма дискові гідравлічні
• Гарантія 2 роки"



| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 44 кг |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 30 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 31 380 ₴










