
Електрофетбайк Corso «MX-5 Power» 20" дюймів MX-93440 рама сталева двигун 1200W акумулятор 60V25AH
42 950 ₴
- В наявності
- Код: lin 323
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Характеристики:
1.Рама сталева, колеса 20''х4.0 FET.
2. Вилка амортизаційна, двухкоронна.
3. Двигун потужністю 1200W
4. Акумулятор 60V/25Ah Lithium.
Запас ходу при швидкості 55 км/год становить 71км, вага водія 70кг.
Оснащений системою PAS (Pedal Assist System) – це електронна система, яка визначає факт та інтенсивність педалювання та передає сигнал контролеру електровелосипеда. У відповідь двигун додає потужність, допомагаючи користувачеві крутити педалі без різких ривків.
5. Контролер 60V.
6. Час заряду: 6-7 годин.
Максимальна швидкість 65 км/год.
Режимів швидкості – 3 (перемикання режимів на кермі).
Максимальне навантаження 150кг.
7. Передні та задні гідравлічні гальма 180мм.
8. Передній перемикач швидкостей шифтер Shimano Tourney SL-TX50 Shift Lever w/ indexes (Silver/Black).
9. Задній перемикач швидкостей Shimano Tourney TZ RD-TZ500, 7 швидкостей.
10. Тріскачка SHIMANO MF-TZ500-7 TOURNEY 14-28Т.
11. Широке сидіння.
12. Шатуни – сталеві.
13. Кермо – сталеве;
14. Великий РК-дисплей на кермі з технологією NFC надає додатковий рівень захисту та зручності: доступ до вашого електровелосипеда забезпечується швидким дотиком картки (2 картки в комплекті).
15. Гума 20*4.0.
16. Передня фара.
17. Сигнал.
18. В коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Вага | 50 кг |
| Виробник | Corso |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 25 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
- Ціна: 42 950 ₴







