
Електричний трицикл Corso «RAW Pro» RL-139780 (1) + 1 ЯЩИК АКУМ, двигун 1200W, акумулятор 72V/24Ah літій-залізно-фосфатний
45 660 ₴
- В наявності
- Код: lin 326
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Колір Чорний RL-491976, Червоний RL-139780, Сірий RL-312190, Зелений RL-431602
Характеристики:
1. Електродвигун постійного струму, потужністю 1200 Ватт (тяговий електродвигун виносного типу з приводом через знижувальний редуктор шестерні).
2. Акумулятор 72V/24Ah літій-залізно-фосфатний.
Запас ходу при середній швидкості 30-35 км/год та навантажені 170кг складає 76км.
Запас ходу при максимальній швидкості 45 км/год та навантажені 170кг складає 71км.
3. Матеріал рами: сталь.
4. Трансмісія: електричний привід.
5. Задній гальмівний механізм ножний барабанний з механічним приводом; передній гальмівний механізм – дисковий гідравлічний.
6. Передня вилка амортизаційна 38мм.
7. Задні амортизатори: пружинно-гідравлічні амортизатори.
8. Ободи 300-10 (залізні).
9. Гума: розмір 300-10.
10. Максимальна швидкість: 45 км/год.
11. Кольорова LED панель приладів з підсвічуванням.
12. Сигналізація з двома брелоками.
13. Заряд акумулятора: напруга 220 Вольт, зарядний пристрій в комплекті (вилка евро-стандарт).
14. Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла".
15. Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та вказівники поворотів.
16. Дзеркала заднього виду.
17. Можливість трансформації на три посадочні місця (зсувне основне сидіння + відсік для багажа позаду + багажний кошик спереду).
18. Передній кошик для приладдя.
19. Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин.
20. Максимальне навантаження: 200 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Вага | 120 кг |
| Виробник | Corso |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 24 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип | Електротрицикл |
- Ціна: 45 660 ₴










