
Електроскутер Crosser CR-13 PRO 2000W (LiFePO4 76.8V/30AH ) 2026!
47 290 ₴
- В наявності
- Код: lin 330
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроскутер CR-13 PRO з літій-залізо-фосфатним акумулятором 2026!
Колір Чорний, Сірий, Блакитний, Зелений
Технічні характеристики Crosser СR-13 PRO 2026 модельного року
ДВИГУН
- Тип двигуна - безщітковий (BLDC)
- Розміщення двигуна - мотор-колесо
- Потужність – 2000 Вт
- Максимальна швидкість* - ≤ 60 км/год
- Потужний контролер 12 шт. міцніших мосфетів
БАТАРЕЯ
- Тип - літій-залізо-фосфатний акумулятор 2026 року
- Напруга/ємність - 76.8V 30AH
- Зарядний пристрій 87.6V6A (швидка зарядка за 5 годин)
- Пробіг на одному заряді* - ≤ 70 км
- Зарядний пристрій - 72В/2.0Ач
- Час зарядки - ≈ 6 годин
- Рекуперація – ні
ПЕРЕДНЯ ПІДВІСКА
- Вид - телескопічна вилка
- Тип - класична
- Задня підвіска
- Вид - маятникова, 2 амортизатори
- Тип амортизатора – гідравлічний
ГАЛЬМОВА СИСТЕМА
- Гальмо переднє - дискове гідравлічне
- К-ть дисків - 1
- Супорт - 2х поршневий
- Гальмо заднє - дискове гідравлічне
- Супорт - 1 поршневий
ШИНИ
- Передня шина - 14 дюймів (диск R10)
- Задня шина - 14 дюймів (диск R10)
Максимальне навантаження (кг) – 150
Опції у комплекті сигналізація
Кольори чорний, червоний, зелений, сірий
Передоплата 1000грн
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 90 кг |
| Виробник | Crosser |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 30 А. г |
| Напруга акумулятору | 76 В |
| Тип | Електроскутер |
- Ціна: 47 290 ₴






