
Електричний вантажний трицикл Corso «Hardy» 4 МІСЦЯ + 1 ЯЩИК АКУМ (графен) 1200W /60V/38Ah, колеса 300-12 розібраний
46 039 ₴
- В наявності
- Код: lin 331
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Колір Чорний HR-974308
Характеристики:
1. Електродвигун постійного струму, потужністю 1200 Ватт. (тяговий електродвигун виносного типу з приводом через знижувальний редуктор шестерні).
2. Акумулятор 60V/38Ah: (графеновий) складається з 5-ти тягових АКБ, ємність кожної 38Аh, напруга 12V.
Запас ходу при середній швидкості 25-30 км/год та навантаженні до 100кг. – 60 км
3. Матеріал рами: сталь.
4. Трансмісія: електричний привід, присутня понижена передача.
5. Задній та передній гальмівний механізм ножний барабанний з механічним приводом;
6. Передня вилка амортизаційна.
7. Задні амортизатори: ресори.
8. Ободи сталеві 12’’.
9. Гума: розмір 300-12.
10. Максимальна швидкість: 35-38 км/год.
11. Кольорова LED панель приладів з підсвічуванням.
12. Заряд акумулятора: напруга 220 Вольт, зарядний пристрій в комплекті (вилка євро-стандарт).
13. Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла".
14. Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та вказівники поворотів.
15. Дзеркала заднього виду.
16. Можливість трансформації на три посадочні.
17. Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин.
18. Розмір мопеда в зібраному стані: довжина 247см*ширина 88см*висота 116см.
19. Максимальне навантаження: 500 кг.
20. Вага брутто: 180кг.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 38 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Вага | 180 кг |
| Виробник | Corso |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 38 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Тип | Електротрицикл |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 46 039 ₴



