
Електромопед Tecros T600 72V 100Ah 80 км/год 220км на одному заряді!
79 120 ₴
- В наявності
- Код: lin 333
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий електромопед Tecros T600 з дуже великим акумулятором 72V 100Ah — ідеальний транспорт для кур’єрської доставки та щоденної їзди по місту.
Гарантія 6 місяців на акумлуятор, двигун, контроллер, дисплей.
Характеристики:
- Максимальна швидкість: 80 км/год
- Запас ходу залежить від стилю їзди
- При швидкості ~50 км/год проїжджає понад 220 км на одному заряді
- Батарея 72V 100Ah
Основні характеристики:
-
Двигун: 2500W
-
Акумулятор літій-іонний знімний, смарт бмс (працью з мобільним застосунком): 72V 100Ah (вага ~33кг)
-
Запас ходу залежить від стилю їзди, при швидкості ~50 км/год проїжджає понад 220 км на одному заряді
-
Максимальна швидкість: до 80 км/год
-
Зарядний пристрій: 72V 20A (повний заряд 5 годин)
-
12-дюймові пневматичні шини
-
Передні та задні дискові гальма
-
Цифрова панель приладів
-
Вантажопідйомність до 200 кг
Оснащення та комфорт:
- Великий відсік для акумулятора
- Підніжка,
- дзеркала заднього виду
- Зручне м’яке сидіння
- Сигналізація та сучасна система керування
- Замок запалення із захистом від зламування
Кольори в наявності: чорний
Передплата 1000грн
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 220 км |
| Максимальна швидкість | 80 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Tecros |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип | Електроскутер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 79 120 ₴






