
Електровелосипед Corso «Mistral» 26" дюймів рама алюмінієва двигун 600W акумулятор 48V20AH
30 198 ₴
- В наявності
- Код: lin 334
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
Колір Чорний MS-26219, Сірий MS-26116, Білий MS-26699, Фіолетовий MS-26095
Характеристики велосипеда:
1.Рама алюмінієва, колеса 26''.
2. Вилка амортизаційна 38мм без перемикача.
3. Двигун Mxus 600W
4. Акумулятор 48V/20Ah
Запас ходу при середній швидкості 35 км/год становить 58 км.
Оснащений системою PAS (Pedal Assist System) – це електронна система, яка визначає факт та інтенсивність педалювання та передає сигнал контролеру електровелосипеда. У відповідь двигун додає потужність, допомагаючи користувачеві крутити педалі без різких ривків.
5. Передні та задні дискові гальма 160мм.
6. Передній перемикач швидкостей шифтер Shimano RevoShift, SL-RV200.
7. Задній перемикач швидкостей Shimano Tourney TZ RD-TZ500, 7 швидкостей.
8. Тріскачка Shimano MF-TZ500 7 Speed.
9. Підсідельний штир - сталевий.
10. Шатуни – сталеві.
11. Кермо – сталеве; виніс керма – алюмінієвий, регулюється по висоті.
12. Багажник сталевий, широке відкидне сидіння на пружинах.
13. Гума Compass 26*2,125.
14. Втулки - SHUNGFEN.
15. Передня фара.
16. Сигнал.
17. В коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 58 км |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Corso |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
- Ціна: 30 198 ₴




