
Багатоцільові паралельні бруски inSPORTline Push Up PU1000
3 206 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7767
+380 (96) 901-24-41
- +380 (66) 408-88-68
- +380 (63) 579-44-72
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стаціонарні бруски SPORTline Push up PU1000 Стаціонарні бруски push up inSPORTline Push up PU1000 - це універсальний інструмент для фізичних вправ та фітнес-тренувань. Поручні легкі і прості в зберіганні. Тисячі тренерів та користувачів полюбили його простий дизайн. Інші переваги поручнів - висока вантажопідйомність - до 150 кг, можливість простого складання, завдяки чому він займає мало місця, та зручні нековзні ручки, що гарантують приємні вправи. Стаціонарні поручні Insportline Push Up PU1000 можна використовувати в різних фітнес-центрах, тренажерних залах, спортзалах, а також вдома або на відкритому повітрі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6,8 кг |
| Висота, см | 71 см |
| Довжина, см | 60 см |
| Класс | Полупрофессиональный |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Назначение | для приміщень |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Брусья |
| Ширина, см | 40 см |
- Цена: 3 206 ₴





